Spelschema 2018/19

 

 

LÖRDAG 15 SEPTEMBER

Skellefteå
18:00
Rögle
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 20 SEPTEMBER

Färjestad
19:00
Skellefteå
Löfbergs Arena

LÖRDAG 22 SEPTEMBER

Skellefteå
18:00
Timrå
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 27 SEPTEMBER

Luleå
19:00
Skellefteå
Coop Norrbotten Arena

LÖRDAG 29 SEPTEMBER

Skellefteå
15:15
HV71
Skellefteå Kraft Arena

TISDAG 2 OKTOBER

Skellefteå
19:00
Växjö
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 6 OKTOBER

Brynäs
18:00
Skellefteå
Gavlerinken Arena

LÖRDAG 13 OKTOBER

Mora
18:00
Skellefteå
JALAS Arena

TORSDAG 18 OKTOBER

Skellefteå
19:00
Djurgården
Skellefteå Kraft Arena

SÖNDAG 21 OKTOBER

Linköping
14:00
Skellefteå
Saab Arena

TORSDAG 25 OKTOBER

Skellefteå
19:00
Frölunda
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 27 OKTOBER

Örebro
15:15
Skellefteå
Behrn Arena

TISDAG 30 OKTOBER

Skellefteå
19:00
Malmö
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 1 NOVEMBER

Färjestad
19:00
Skellefteå
Löfbergs Arena

LÖRDAG 3 NOVEMBER

Skellefteå
18:00
Luleå
Skellefteå Kraft Arena

TISDAG 13 NOVEMBER

Frölunda
19:00
Skellefteå
Scandinavium

TORSDAG 15 NOVEMBER

Skellefteå
19:00
Malmö
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 17 NOVEMBER

Skellefteå
14:45
HV71
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 22 NOVEMBER

Timrå
19:00
Skellefteå
NHK Arena

LÖRDAG 24 NOVEMBER

Växjö
15:15
Skellefteå
Vida Arena

TORSDAG 29 NOVEMBER

Skellefteå
19:00
Mora
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 1 DECEMBER

Skellefteå
18:00
Brynäs
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 6 DECEMBER

Djurgården
19:00
Skellefteå
Hovet

LÖRDAG 8 DECEMBER

Rögle
15:15
Skellefteå
Lindab Arena

ONSDAG 19 DECEMBER

Skellefteå
19:00
Linköping
Skellefteå Kraft Arena

FREDAG 21 DECEMBER

Örebro
19:00
Skellefteå
Behrn Arena

ONSDAG 26 DECEMBER

Mora
18:00
Skellefteå
JALAS Arena

FREDAG 28 DECEMBER

Skellefteå
19:00
Frölunda
Skellefteå Kraft Arena

SÖNDAG 30 DECEMBER

Malmö
18:00
Skellefteå
Malmö Arena

LÖRDAG 5 JANUARI

Skellefteå
18:00
Färjestad
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 10 JANUARI

Skellefteå
19:00
Djurgården
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 12 JANUARI

Timrå
18:00
Skellefteå
NHK Arena

TORSDAG 17 JANUARI

Skellefteå
19:00
Växjö
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 19 JANUARI

HV71
15:15
Skellefteå
Kinnarps Arena

TORSDAG 24 JANUARI

Luleå
19:00
Skellefteå
Coop Norrbotten Arena

LÖRDAG 26 JANUARI

Skellefteå
18:00
Örebro
Skellefteå Kraft Arena

TISDAG 29 JANUARI

Skellefteå
19:00
Rögle
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 31 JANUARI

Linköping
19:00
Skellefteå
Saab Arena

LÖRDAG 2 FEBRUARI

Skellefteå
18:00
Linköping
Skellefteå Kraft Arena

TISDAG 12 FEBRUARI

HV71
19:00
Skellefteå
Kinnarps Arena

TORSDAG 14 FEBRUARI

Skellefteå
19:00
Mora
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 16 FEBRUARI

Frölunda
15:15
Skellefteå
Scandinavium

TORSDAG 21 FEBRUARI

Skellefteå
19:00
Luleå
Skellefteå Kraft Arena

LÖRDAG 23 FEBRUARI

Malmö
15:15
Skellefteå
Malmö Arena

TISDAG 26 FEBRUARI

Skellefteå
19:00
Färjestad
Skellefteå Kraft Arena

TORSDAG 28 FEBRUARI

Brynäs
19:00
Skellefteå
Gavlerinken Arena

LÖRDAG 2 MARS

Skellefteå
18:00
Brynäs
Skellefteå Kraft Arena

TISDAG 5 MARS

Djurgården
19:00
Skellefteå
Hovet

TORSDAG 7 MARS

Skellefteå
19:00
Timrå
Skellefteå Kraft Arena